Spolehlivá firma
Ověřená firma
AVTČ
REMKO s.r.o. - Tepelná čerpadla, klimatizace a odvlhčovače - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Montáž tepelných čerpadel

Společnost Remko provádí kompletní dodávky tepelných čerpadel. Navrhneme vám projekt na míru, provedeme montáž tepelného čerpadla a následně se postaráme o pravidelný servis. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni pro odbornou montáž tepelných čerpadel. Nemusíte se tedy obávat v nekvalitně odvedené práce.

REMKO s.r.o. nabízí dodávky tepelných čerpadel na klíč. To znamená, že kromě prodeje prvotřídních německých čerpadel zajistíme také kompletní služby, včetně montáže. V těch je zahrnuto nejen technické řešení či cenová kalkulace, ale právě také samotná montáž. Je počítáno i s tím, že zaměstnanci firmy uvedou tepelné čerpadlo před předáním do provozu a zákazníkovi jej tak předají plně funkční. Ten již tedy nebude muset řešit případné komplikace při zprovozňování, ale rovnou jej bude moci začít používat.
 
schéma montáže tepelného čerpadla Remko
Příklad zapojení tepelného čerpadla Remko. Další sady tepelných čerpadel
 
Úspěšnou montáží však nabídka dostupných služeb od společnosti REMKO s.r.o. nekončí. Kdykoliv je možné nechat provést servis tepelného čerpadla, které bude zkontrolováno profesionály a v případě, že se objeví nějaká vada, bude opraveno. Na zakoupené produkty se samozřejmě vztahuje záruční doba v délce 36 měsíců od uvedení do provozu. V případě uzavření servisní smlouvy je možné záruční dobu prodloužit.
 
nezávazná nabídka
 

 

Jsme členem

Jsme členem asociace tepelných čerpadel

 

Montáž tepelných čerpadel vzduch-voda

Montáž
Montáž
Montáž tepelných čerpadel

 

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace