Spolehlivá firma
Ověřená firma
AVTČ
REMKO s.r.o. - Tepelná čerpadla, klimatizace a odvlhčovače - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Mobilní topidla REMKO

 

Spalování Multi-point-injection u plynových topidel Spalování pomocí Multi-point-injection
Díky propracovanému vícebodovému vstřikování Remko, poskytují hořáky plynových topidel vždy ten nejvyšší výkon s okamžitým náběhem.

 

Power regulation u plynových topidel Plynulá regulace výkonu
Pro maximální uživatelský komfort a ekonomičnost chodu jsou plynová topidla Remko vybavena regulací výkonu včetně možnosti připojení termostatu.

     

Nerezové provedení součástek Kvalitní nerezová ocel
Všechny důležité díly topidel Remko jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Navíc vybrané modely nabízíme i s celonerezovým pláštěm.

 

Axiální ventilátory pro naftová topidla s nepřímým spalováním Speciální axiální a radiální ventilátory
Topidla Remko jsou vybavena speciálně vyvinutými radiálními a axiálními ventilátory, díky nimž je vytápění vždy maximálně efektivní.

 

Vytápění staveb a stanů

Naftová, nebo plynová topidla?

Průmyslové vytápění Remko

nezávazně poptat

Doplňkové služby REMKO

Dodávky tepla od společnosti REMKO

Speciální službou REMKO jsou komplexní dodávky tepla. S námi nemusíte mobilní topidla kupovat ani se starat o jejich provoz. Zapůjčíme Vám mobilní teplovzdušné agregáty, pronajmeme nádrže na topný olej a průběžné budeme doplňovat toto palivo. Ušetřete náklady díky daňovému zvýhodnění topných olejů a objednejte si dodávku tepla pro stany, nevytápěné budovy a stavby! Fotogalerii z dodávek tepla realizovaných společnotí Remko s.r.o. naleznete zde.

Pomoc s výběrem správného paliva

Snad nejdůležitější otázkou při výběru správného topidla je, jaké palivo použít. Naftová topidla vedou, co se týče ekonomičnosti provozu. Kromě nafty je v nich možné použít i extra lehký topný olej (ELTO), který je cenově výhodnější (pozor nejedná se o LTO, který by u topidla ucpal trysku). Vzhledem k mnohem snadnější dostupnosti dieselu na něj naftové agregáty běží nejčastěji. Elektrická topidla nabízí za nižší pořizovací cenu ekologický provoz bez splodin. Ten je však o něco nákladnější. Plynová topidla jsou svými charakteristikami kombinací elektrických a naftových topidel. Umožňují rychlý bodový ohřev s nízkou pořizovací cenou a provozními náklady srovnatelnými s naftovými topidly. Pro více informací kontaktujte naše odborníky na tel. 234 313 263

 
Close

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
E-mailová adresa:
Předmět

Dotaz:

Nebo volejte na tel. 602 624 240

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace