Spolehlivá firma
Ověřená firma
AVTČ
REMKO s.r.o. - Tepelná čerpadla, klimatizace a odvlhčovače - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Půjčovna klimatizací

Organizujete večírek v party stanu, potřebujete provzdušnit sportovní halu, nebo prostory? Půjčte si klimatizaci. Nabízíme pronájem chillerů pro operativní zajištění klimatizace s chladícími výkony 10 až 50 kW. Snadno provzdušníte malou konferenční místnost i velkou halu. Vyberte si z naší nabídky chillerů k pronájmu od jednoho dnedo 8 týdnů.

Pronájem chillerů

Typ

Chladící výkon

1 – 14 dnů

3 – 6 týdnů

6 – 8 týdnů

KWL 160

16 kW

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

KWL 370

37 kW

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

RVS 100

10 kW

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

KWG

50 kW

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

KWG

70 kW

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

KWG

11 kW

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

nezávazně poptat
 

klimatizační systémy - chillery

Foto venkovní díl: KWL 130 – 220, KWG 400 – 1750

 

pronájem chillerů

Mobilní zdroj studené vody    
vnitřní + venkovní díl  RWS, Venkovní díly  KWL,  KWG

 

MOBILNÍ VÝPARNÁ KLIMATIZAČNÍ JEDNOTKA COM AIR FM 240

Mobilní výparná klimatizační jednotka vyrábí chladný a čerstvý vzduch. Venkovní vzduch je filtrován a ochlazován odpařovacím procesem. Díky proudícímu horkému vzduchu se voda ve vložkách odpařuje a energie nutná k odpařování se odebírá ze vzduchu a ten je tímto procesem ochlazován až o 6°C. Větrák vhání chladný vzduch do místnosti, ochlazuje ji, zvlhčuje a čistí vzduch.Tam, kde je toto zařízení instalováno, poskytuje příjemné klima i za velmi teplého počasí.

Technické údaje:

 • Výkon 18 500m3 / hod. 
 • Ochlazený prostor 240m2 (do 520m3)
 • Rozměry (d,š,v) 113x122x154 
 • Hmotnost 95 kg
 • Napájení 220 V  
 • Příkon motoru 1000 W
 • Přívod vody hadice 1/2“,5/8“,3/4“
 • Možný rozvod vzduchu hadicemi o průměru 500 mm
 • Chladicí nebo větrací režim, větrák 6 stupňů rychlostí

Využití:

 • Párty stany
 • Prezentační prostory
 • Tělocvičny
 • Skladové prostory
 • Výrobní haly

 

Typ

1 – 14 dnů

3 – 6 týdnů

6 – 8 týdnů

Com Air FM 240

na vyžádání

na vyžádání

na vyžádání

 

 

pronájem chladících zařízení

COM - AIR

 

Chillery - chladící jednotky Remko

Chladící jednotky představují špičku v oblasti klimatizačních systémů. Jako příklad uvedeme mobilní výparnou klimatizační jednotku COMAIR FM 240. Princip je založen na filtrování venkovního vzduchu a jeho ochlazování odpařovacím procesem. Voda ve vložkách přístroje se odpařuje díky proudícímu horkému vzduchu a energie nutná k odpařování se odebírá ze vzduchu, který je tím ochlazován až o 6° C. Pomocí větráku se chladný vzduch žene do prostoru, v němž je vzduch nejen ochlazován, ale ještě zvlhčován a čištěn. V místnosti je díky tomu příjemné klima i při venkovních vedrech. Tento chiller má výkon 18 500 krychlových metrů za hodinu a může ochladit prostor o rozloze 240 m2. Napájení je 230 V, hmotnost 95 kg a větrák lze regulovat v šesti stupních rychlosti.

Pronájem chladících jednotek

Výhodou mobilních jednotek je možnost jejich umístění kdekoliv. Lze je použít například i v hangárech a stanech při pořádání kulturně-společenských akcí nebo k provzdušnění sportovní haly, stejně jako malé konferenční místnosti. Pořadatelé si mohou klimatizační jednotku pronajmout ať už v létě k ochlazení ovzduší, nebo v zimě k příjemnému vytápění vnitřního prostoru. Pronajmout chladící jednotku s chladícími výkony od 10 do 50kW si můžete na jeden den, ale také až na 2 měsíce. Na pronájem nemusíte čekat, můžete si ho zajistit třeba ještě dnes.

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace