Spolehlivá firma
Ověřená firma
AVTČ
REMKO s.r.o. - Tepelná čerpadla, klimatizace a odvlhčovače - idatabaze.cz Klimatizace a klimatizační technika - idatabaze.cz

Montáž klimatizací

Klimatizace na klíč pro každého
Nezáleží na tom, jestli jste malá firma nebo nadnárodní korporace. Vždy vám věnuje maximální péči a servis. Dodávky klimatizace na klíč poskytujeme každému.

Jak to vypadá v praxi?
Zvažujete-li pořízení klimatizace, ale nejste si jisti jejich typem, výkonem a rozmístěním? Naši odborníci k vám přijedou, prohlédnou si prostory pro umístění klimatizace a následně vám zašlou vyhotovený projekt včetně cenové nabídky.

Kdo to namontuje?
My. Naši pracovníci provedou kompletní montáž vámi zakoupené klimatizace, a to včetně jejího umístění, zapojení a uvedení do provozu. Ušetříme vám tak starosti i čas strávený s montáží.

Servis klimatizací
Po celou dobu užívání klimatizace vám garantujeme kompletní servis, při kterém odstraníme případné nedostatky. Samozřejmě počítejte se záruční dobou 36 měsíců od uvedení do provozu. Navíc, v případě, že uzavřete servisní smlouvu, je tuto záruční dobu možné prodloužit.

Ještě jste se nerozhodli?
Podívejte se do fotogalerie na to, jak vypadá naše práce. Montáž klimatizací společnosti Remko s.r.o.

nezávazně poptat
 

Montáž stacionárních klimatizačních jednotek

Montáž klimatizací
Montáž
Montáže klimatizací
Montáž klimatizací praha
Montáž klimatizací praha
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž
Montáž

 

TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace