Multisplitová nástěnná vnitřní jednotka ATY 356 (3,5 kW)

 • Výrobce: Remko
 • Určení: domácnosti
 • Výkon: 3,5 kW
 • Záruka: 2 roky
 • Prostor: do 110 m3

nebo poptat nabídku bez montáže

Popis produktu

Nástěnná multisplitová klimatizace ATY 356 DC německého výrobce Remko s chladicím výkonem 3,5 kW je vhodná do domácnosti nebo kanceláře. Série ATY vyniká energetickou účinností A+++/A++ a černým provedením se skleněnou přední stěnou. Nástěnná klimatizace ATY 356 DC chladí, filtruje vzduch a odvádí vlhkost z místností o objemu až 110 m3

 • Objem místnosti si můžete ověřit podle vzorce: délka místnosti x šířka místnosti x výška místnosti

Proč zvolit multisplitovou klimatizaci Remko

 • Kvalita německého výrobce 
 • Invertorová technologie a úspornost provozu
 • Jistota poradenství a servisu oficiálního prodejce v ČR

enlightenedPro všechny naše klimatizace nabízíme montáž klimatizací na klíč.


 

Klimatizace se skleněným krytem

Klimatizace ATY nabízí neotřelé designové provedení s předním krytem z pravého skla v antracitové barvě. Kryt klimatizace se otevírá během provozního režimu a v pohotovostní poloze je naopak zavřený. LED podsvícení mění barvu podle toho, zda klimatizace místnost chladí nebo vytápí.

  

Kryt klimatizace se automaticky zavírá a je podsvícen LED světly. 


Funkce BioClean

Klimatizace ze série ATY mají funkci BioClean a vzduch v místnosti čistí pomocí bipolární ionizace. Právě tato technologie úpravy vzduchu je jedna z nejefektivnějších a využívají ji například vrcholoví sportovci nebo pacienti s chorobami dýchacích cest. Klimatizace s bipolární ionizací obohacují vzduch v interiéru o aktivní ionty (aktivovaný kyslík), které na sebe vážou alergeny, plísně a další škodlivé látky a v rámci oxidačního procesu je neutralizují. (informace jsou převzaté z informačního portálu Státního fondu životního prostředí ČR). 


Samočištění a biologický filtr

Klimatizace ATY disponuje funkcí samočištění a může být doplněna biologickým filtrem, který lze objednat z doplňkového příslušenství. Vložka biologického filtru zachytává bakterie a prachové částice a přispívá k čistšímu vzduchu v interiéru.

Životnost tohoto filtru je zhruba 1 rok, poté je potřeba ho vyměnit. Remko si zakládá na dostupnosti originálního doplňkového příslušenství a odborném servisu, takže s budoucí údržbou klimatizace si nemusíte lámat hlavu. 


Ovládání klimatizace ATY 

Splitová klimatizace ATY se dodává včetně IR dálkového ovladače. Možností, jak ji spouštět či nastavovat, je však více. Kromě ovládání přes mobilní aplikaci nebo WiFi je možné doplnit klimatizační sestavu i kabelovým ovládáním na stěnu (typ KFB-3). 

Volitelné kabelové dálkové ovládání klimatizace ATY na stěnu.


Smart-control WiFi (volitelné příslušenství)

Ke klimatizační sadě ATY 356 DC je možné přiobjednat i Smart-control WiFi-Stick, se kterou lze z klimatizačních jednotek vytvořit síť typu WLAN. S pomocí Remko Smart-Control můžete ovládat domácí klimatizaci odkudkoli a to přes internetový prohlížeč nebo mobilní aplikaci, která je kompatibilní s iOS i Androidem. Z mobilního telefonu nebo tabletu zvládnete například nastavit spuštění a vypnutí klimy, monitorovat teplotu v místnosti nebo vytvořit program časovače. 


Invertorová technologie pro vyšší komfort 

Tato klimatizace využívá moderní invertorovou technologii, která nahrazuje starší technologii start/stop. To znamená, že dokáže zabránit výkyvům teploty a zároveň šetří náklady. Start/stop spínání spouští a vypíná chlazení při dosažení minimální a maximální teploty, což způsobuje kolísání teploty v místnosti a zhoršený komfort. Remko klimatizace ATY naopak pracují s plynulou regulací teploty a v důsledku spotřebují méně energie. Energetická účinnost při chlazení splňuje třídu A+++ a energetická účinnost při topení je na stupni A++. 


Klimatizace s pečetí kvality 

Klimatizace ze série ATY získaly Pečeť kvality pro prostorové klimatizační jednotky od německého profesního sdružení Fachverband Gebäude-Klima e.V.. Tato pečeť označuje výrobky, které splňují kritéria kvality, životnosti, ekologie nebo energetické účinnosti. V rámci hodnocení se zohledňuje i odborná montáž výrobcem a dostupný servis včetně náhradních dílů. 


Nástěnná klimatizace ATY a ekologie 

Remko v rámci vývoje svých stálých modelových řad každoročně přichází s úspornějšími a ekologičtějšími generacemi zařízení. Proto v nástěnné klimatizaci ATY najdete nové chladivo R32, s vysokou tepelnou kapacitou. Pod označením R32 se skrývá jednosložkové chladivo difluorometan, které ve srovnání se starším typem chladiva R410A poskytuje až o 60% vyšší výkon a snižuje emise CO2 až o 78%. Energetická účinnost klimatizace splňuje třídu A+++ pro chlazení a A++ pro topení. 


Klimatizační sestavu dodáme na klíč

Veškeré naše klimatizace dodáváme volitelně i s dopravou a montáží. Montáž provádí naši vlastní zaměstnanci, kteří ročně instalují zhruba 200 klimatizací. Postaráme se také o záruční a pozáruční servis. Náklady a potřebný čas pro instalaci nástěnné klimatizace jsou individuální. Cenovou nabídku rádi zpracujeme po zaslání poptávky na e-mail prodej@remko.cz nebo telefonu +420 602 624 240.


enlightenedVíce informací o dodávce na klíč najdete v sekci montáž klimatizací. 


 

Vybrané vlastnosti

 • Designové pouzdro v antracitové barvě s předním krytem ze skutečného skla
 • Automatické vypnutí osvětlení ve tmě díky integrovanému světelnému senzoru
 • 3D Swing funkce s horizontálním a vertikálním rozdělením vzduchu
 • Programovatelná funkce časovače 24 hodin
 • Integrovaný iontový generátor pro zlepšení vnitřního vzduchu
 • Provoz zařízení s nízkou hlučností (tichý režim)
 • Vnější části jsou v továrně předem naplněny chladivem R32 (až do délky 5 m)
 • K dispozici také jako splitová jednotka (viz splitové klimatizace)

Technické údaje

Chladící výkon: 3,5 (1,3-4,4) kW
Hladina akustického tlaku každého stupně: 27/30/37 dB(A)
Hladina akustického tlaku, tichý režim/turbo režim: 22/38 dB (A)
Oblast použití (objem místnosti) cca: 110 m3
Rozměry vnitřní jednotky V/Š/H: 312/897/182 mm
Topný výkon: 3,8 kW
Třída energ. účinnosti chlazení/topení: A+++/A++
Vzduchový výkon každý stupeň: 270/350/500 m3/h
Hmotnost: 9,9 kg

Podobné produkty v nabídce