Domácí odvlhčovače vzduchu

Zbavte se vlhkosti jednou provždy s odvlhčovači vzduchu do bytu

Snažíte se zbavit vlhkosti dennodenním otevíráním oken, ale výsledek nikde? Mnohem kvalitnějším a účinnějším řešením vašeho problému jsou domácí odvlhčovače. Při efektivnosti v řádu desítek procent vás během velmi krátké doby zbaví vlhkosti a navíc vyčistí vzduch.

Jak fungují odvlhčovače?

Zabudovaný ventilátor vhání vlhký vzduch přes výparník a zchlazuje jej pod rosný bod. Přebytečná pára se v odvlhčovači oddělí a v podobě kondenzátu odteče do jímací nádoby. Odvlhčený vzduch následně opět vyfoukne do prostoru.

Domácí odvlhčovače vysuší místnosti o rozloze do 50 m2. Profesionální zvládnou 24 hodinový provoz, mají nízkou spotřebou a vysoký výkon. Jsou určeny do náročných podmínek, jakými jsou stavby, sklepy nebo sklady. Odvlhčovače vhodné pro bazény do 40 m2 můžete nainstalovat přímo do místnosti s bazénem nebo do vedlejší místnosti, čímž zaručíte tichý a nenápadný provoz.

Odstraňte a dlouhodobě předcházejte vlhkosti v domě využitím mobilních odvlhčovačů.

Odvlhčovače REMKO se snadno ovládají, mají nízkou poruchovost a zaručují dlouhodobou životnost. V závislosti na rozsáhlosti vašeho problému, si vyberte z naší nabídky z různých výkonnostních řad odvlhčovačů.

odvlhčovače vzduchu jak fungují?

Co Vám přinesou praktické odvlhčovače

Odvhlčovače domácí ASF100

Odvhlčovače domácí ASF100
Výkon: 9.8 l/den

Odvhlčovače domácí ETF320

Odvhlčovače domácí ETF320
Výkon: 30.0 l/den

Odvhlčovače domácí ETF360

Odvhlčovače domácí ETF360
Výkon: 36.0 l/den

Odvhlčovače domácí ETF460

Odvhlčovače domácí ETF460
Výkon: 46.0 l/den

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace