Půjčovna

Pro zákazníky, kteří potřebují chladit, topit nebo odvlhčovat pouze krátkodobě, nabízíme výhodný pronájem nejoblíbenějších výrobků REMKO. V nabídce půjčovny najdete odvlhčovače, topidla i klimatizace k okamžitému zapůjčení. Nabízíme také dodatečné služby jako dopravu a zprovoznění přístrojů či dodávky paliva. Orientační ceník půjčovného najdete níže. Všechny ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH za jeden den zapůjčení.

Půjčovna klimatizací

Pronajímáme (půjčujeme) značkové chladící a klimatizační jednotky německé značky Remko. Remko se řadí mezi evropské leadery v oblasti vzduchotechniky, topení a nových forem energie.

Vice informace

Půjčovna odvlhčovačů

Pro snížení vlhkosti v objektech v hodnotách nad 70% je potřeby použít odvlhčovače. Základním principem odvlhčovačů je kondenzace vodních par z ovzduší.

Vice informace

Půjčovna topidel

V naší nabídce naleznete k zapůjčení teplovzdušné agregáty pro jakékoliv použití. Lze je využít pro ohřev, vysoušení, vytápění stanů či uzavřených průmyslových objektů.

Vice informace

Mobilní kluziště

Nabízíme pronájemích ledový mobilních kluzišť. Také je možné vedle kluziště postavit vytápěný stan, kde se mohou bruslaři přezouvat, převlékat, případně občerstvit.

Vice informace