Montáž

Pokud jde o dodávky tepelných čerpadel, bazénových odvlhčovačů, teplovzdušných a klimatizačních jednotek, nabízí firma REMKO dodávky na „klíč“, ve kterých je navrženo technické řešení a cenová nabídka na vytápění nebo klimatizaci objektů, včetně montáže, uvedení zařízení do provozu a předání zákazníkovi.

Naši pracovníci jsou připraveni vypracovat projekt k instalaci zařízení a následnou montáž. Níže najdete fotogalerii značkových montáží provedených firmou REMKO s.r.o.

Montáž klimatizací

Zajišťujeme prodej, montáž či servis a pronájem klimatizací od roku 1993. Remko se řadí mezi evropské leadery v oblasti vzduchotechniky, topení a nových forem energie.

Vice informací

Montáž tepelných čerpadel

Společnost REMKO provádí kompletní dodávky tepelných čerpadel. Navrhneme vám projekt na míru, provedeme montáž tepelného čerpadla a následně se postaráme o pravidelný servis.

Vice informací

Montáž topidel

Speciální službou firmy REMKO s.r.o. jsou časově omezené dodávky tepla. Ať už se jedná o vytápění stanů, staveb nebo hotových objektů, dodáme potřebná naftová topidla, ustavíme je a připojíme nádrže s palivem.

Vice informací

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace