Doprava a platba

Objednané zboží se snažíme odesílat co nejdříve, aby bylo brzy u vás. Ve většině případů vám objednávka bude doručena do 1-2 pracovních dnů v České republice. Na Slovensko trvá doprava 2-3 pracovní dny.  

Kdy bude objednávka doručena?

Objednávky z našeho skladu vyzvedává přepravce každý den. Objednávky přijaté (a zaplacené) do 10h dopoledne odesíláme ten samý den a doručení po České republice probíhá v den následující. 

U objednávek na Slovensko trvá doručení o 1 den déle. Pokud tedy objednáte do 10h dopoledne, kurýr převezme zásilku v den objednání a doručí ji do 2 pracovních dní. 


Mohu si objednávku vyzvednout osobně? 

Ano, objednávku lze vyzvednout i osobně v naší provozovně na adrese Areál Letov, Beranových 65,199 02 Praha 18 – Letňany. Na provozovně není běžná kamenná prodejna, proto nám, prosím, dejte předem vědět, že přijedete. Kompletní kontakty najdete zde.

Otevírací doba provozovny a půjčovny:
Po: 7:00 - 15:30
Út: 7:00 - 15:30
St: 7:00 - 15:30
Čt: 7:00 - 15:30
: 7:00 - 15:30


Kolik stojí doprava? 

Pro všechny objednávky z našeho e-shopu je dopravné i balné ZDARMA. To platí také pro objednávky s dobírkou, za kterou si neúčtujeme žádný příplatek.

Vzhledem k rozměrům a váze prodávaného sortimentu spolupracujeme výhradně s přepravcem TopTrans, který se specializuje na velké balíky. 


Jak za objednávku mohu platit? 

Na našem e-shopu uhradíte své objednávky běžnými platebními způsoby. Všechny možnosti platby jsou zdarma. 

  • Dobírka (bez příplatku)
  • Bankovní převod
  • Online platba kartou

Objednávka zboží, které není skladem

U veškerého našeho zboží se snažíme udržovat aktuální informace o dostupnosti zboží na našem skladu v pražských Letňanech.

Některé položky mají uvedenou dostupnost do 7 dnů. Jedná se o zboží, které je na centrálním skladě u výrobce v Německu. Z německého skladu pravidelně objednáváme hromadné dodávky zboží na náš český sklad. Pokud se stane, že zboží není ani na centrálním skladě, budeme vás informovat telefonicky o dalších možnostech.