O REMKU CZECH

Naší specializací jsou klimatizační a chladící technologie, teplovzdušné automaty, vysoušeče a další zařízení pro úpravu vzduchu. Kromě samotného prodeje zajišťujeme také smluvní dodávky chlazení nebo tepla (do skladových, výrobních, výstavních hal a staveb). Provozujeme velkou půjčovnu REMKO sortimentu a řešíme montáž i servis chillerů, klimatizací nebo tepelných čerpadel REMKO.


Historie značky REMKOKde REMKO působí

Tato německá společnost byla založena v roce 1976 a od té doby se její distribuční síť postupně rozrostla do celé Evropy. Dnes se značka REMKO řadí k předním světovým výrobcům v oblasti klimatizačních a topných systémů.

Mottem společnosti je heslo "Qualität mit System" neboli Kvalita se systémem. Proto jednotlivé série výrobků prochází pravidelnými inovacemi, které zaručují, že nová generace zařízení vždy drží krok s aktuálními trendy a požadavky. 

Společnost REMKO sleduje i ekologický dopad výroby a provozu svých zařízení. Zařízení splňují směrnice o ekologickém designu, efektivitě podle kritérií dotačních titulů a využívají ekologická chladiva. 


 REMKO v České republice  

V České republice má  REMKO své oficiální zastoupení od roku 1996, kdy vznikla česká pobočka, která se zároveň stará o slovenský trh. Nabídka prodávaných zařízení se časem rozrostla a dnes zahrnuje nejen klimatizace a topidla, ale také čističky vzduchu, odvhlčovače nebo řešení pro udržitelné zdroje energie jako jsou tepelná čerpadla. 


Výrobní závod REMKO v Německu

V České republice má REMKO CZECH svůj vlastní sklad, na kterém drží zásoby běžně prodávaného sortimentu. Speciální zařízení nebo výrobky v modulárním provedení se pravidelně objednávají z centrálního skladu výrobce v Německu.

centrála Remko DE