Mobilní topidla REMKO

Profesionální topidla s využitím v náročném prostředí

 

Spalování pomocí Multi-point-injection
Díky propracovanému vícebodovému vstřikování REMKO, poskytují hořáky plynových topidel vždy ten nejvyšší výkon s okamžitým náběhem.

Plynulá regulace výkonu
Pro maximální uživatelský komfort a ekonomičnost chodu jsou plynová topidla REMKO vybavena regulací výkonu včetně možnosti připojení termostatu.

Kvalitní nerezová ocel
Všechny důležité díly topidel REMKO jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli. Navíc vybrané modely nabízíme i s celonerezovým pláštěm.

Speciální axiální a radiální ventilátory
Topidla REMKO jsou vybavena speciálně vyvinutými radiálními a axiálními ventilátory, díky nimž je vytápění vždy maximálně efektivní.


Vytápění staveb a stanů Naftová, nebo plynová topidla? Průmyslové vytápění REMKO

Doplňkové služby REMKO

Dodávky tepla od společnosti REMKO

Speciální službou REMKO jsou komplexní dodávky tepla. S námi nemusíte mobilní topidla kupovat ani se starat o jejich provoz. Zapůjčíme Vám mobilní teplovzdušné agregáty, pronajmeme nádrže na topný olej a průběžné budeme doplňovat toto palivo. Ušetřete náklady díky daňovému zvýhodnění topných olejů a objednejte si dodávku tepla pro stany, nevytápěné budovy a stavby! Fotogalerii z dodávek tepla realizovaných společnotí REMKO s.r.o. naleznete zde.

Pomoc s výběrem správného paliva

Snad nejdůležitější otázkou při výběru správného topidla je, jaké palivo použít. Naftová topidla vedou, co se týče ekonomičnosti provozu. Kromě nafty je v nich možné použít i extra lehký topný olej (ELTO), který je cenově výhodnější (pozor nejedná se o LTO, který by u topidla ucpal trysku). Vzhledem k mnohem snadnější dostupnosti dieselu na něj naftové agregáty běží nejčastěji. Elektrická topidla nabízí za nižší pořizovací cenu ekologický provoz bez splodin. Ten je však o něco nákladnější. Plynová topidla jsou svými charakteristikami kombinací elektrických a naftových topidel. Umožňují rychlý bodový ohřev s nízkou pořizovací cenou a provozními náklady srovnatelnými s naftovými topidly. Pro více informací kontaktujte naše odborníky na tel. 234 313 263