Mobilní topidla REMKO

Mobilní topidla jsou teplovzdušné jednotky, se kterými je možné operativně vyhřát libovolný prostor. V kategorii mobilních topidel najdete řešení pro vytápění domácí dílny i nouzové vytápění celých objektů. Velký význam mají také v zimě na stavbách nebo v hospodářských staveních. 


Výběr výkonu topidla Výběr topidla do garáže a dílny Vytápění staveb a stanů


 


Smluvní dodávky tepla

Speciální službou REMKO jsou komplexní dodávky tepla. Mobilní nebo stacionární topidla nemusíte kupovat, ani se starat o jejich provoz. Zapůjčíme Vám mobilní teplovzdušné agregáty, pronajmeme nádrže na topný olej a průběžné budeme doplňovat palivo. Díky daňovému zvýhodnění lze navíc ušetřit na nákladech za topné oleje. 

Dodávky tepla si můžete objednat pro stany, nevytápěné budovy nebo stavby. Fotogalerii z dodávek tepla realizovaných společnotí REMKO CZECH s.r.o. naleznete v galerii montáže topidel

Průmyslové vytápění REMKO


Pomoc s výběrem správného paliva

Snad nejdůležitější otázkou při výběru správného topidla je, jaké palivo použít.

  • Naftová topidla vedou, co se týče ekonomičnosti provozu. Kromě nafty je v nich možné použít i extra lehký topný olej (ELTO), který je cenově výhodnější (pozor nejedná se o LTO, který by u topidla ucpal trysku). 
  • Elektrická topidla nabízí nižší pořizovací cenu a ekologický provoz bez spalin, který je však o něco nákladnější. Elektrická mobilní topidla jsou oblíbená v dílnách a hobby garážích zejména kvůli bezpečnosti, protože nemají hořák. 
  • Plynová topidla kombinují vlastnosti elektrických a naftových topidel. Umožňují rychlý bodový ohřev s nízkou pořizovací cenou a provozními náklady jsou srovnatelné s naftovými topidly. 

enlightenedS výběrem Vám poradíme na prodej@remko.cz