Montáž

domácích klimatizací
Více než 20 let
zkušeností s montáží
Obhlídka místa a
zaměření zdarma
Kompletní záruční a
pozáruční servis
Prodloužená záruka
až na 4 roky

Už od roku 1993 zajišťujeme kompletní řešení domácích klimatizací, od dodávky po servis. Navrhneme pro vás nejvhodnější technické řešení, provedeme montáž, naučíme vás přístroj používat a postaráme se i o záruční a pozáruční servis. Nabízíme různé typy klimatizací - kazetová, podstropní, parapetní, nástěnná nebo pro zabudování do podhledu.

Nabízíme dodávky a montáže splitových nebo multisplitových klimatizací

Splitove klimatizace

Splitové klimatizace

Ideální řešení pro chlazení/vytápění jedné místnosti. Klimatizace se skládá z jedné venkovní a jedné vnitřní jednotky (nástěnné, kazetové, případně podstropní jednotka). Výhodou takovéto jednotky je nižší pořizovací cena. Nabízený rozsah chladících výkonů je 2,6 – 14 kW.


Vhodné pro:
  • Malé byty
  • Jednotlivé místnosti
Multisplitové klimatizace

Multisplitové klimatizace

Pokud chcete chladit/vytápět celý dům nebo větší byt, vhodným řešením je multisplitová klimatizace. Ta se skládá z jedné venkovní jednotky a několika (3-5) vnitřních jednotek různého provedení. Výhodou multisplitové klimatizace je možnost nastavení rozdílných teplot pro každou místnost.


Vhodné pro:
  • Větší byty
  • Rodinné domy
  • Menší penziony
VRF  CHLADIVOVÉ SYSTÉMY

VRF CHLADIVOVÉ SYSTÉMY

Pokud vlastníte velký dům, hotel nebo penzion, VRF je vhodným řešením pro vás. Systém se skládá z jedné venkovní jednotky a několika ( až 16 ks) vnitřních. Nabízený chladící výkon až 20 kW. Výhodou VRF klimatizačního systému je možnost instalace delších vzdáleností propojovacího potrubí. Dále sytém umožňuje instalaci více vnitřních jednotek a větší variabilitu než multisplitový systém.

Vhodné pro:
  • Větší Rodinné domy
  • Hotely a penziony
  • Administrativně výrobní prostory

Příklady realizací

Informace o ceně či objednání
+420 602 624 240

Odborné poradenství (Po-Pá 7:00-18:00)

602 624 240

prodej@remko.cz

Provozovna/půjčovna (Po-Pá 7:00-15:30)

Areál Letov, Beranových 65, 199 02 Praha 18 - Letňany