Montáž tepelných čerpadel

Společnost REMKO provádí kompletní dodávky tepelných čerpadel. Navrhneme vám projekt na míru, provedeme montáž tepelného čerpadla a následně se postaráme o pravidelný servis. Naši pracovníci jsou pravidelně školeni pro odbornou montáž tepelných čerpadel. Nemusíte se tedy obávat v nekvalitně odvedené práce.

REMKO s.r.o. nabízí dodávky tepelných čerpadel na klíč. To znamená, že kromě prodeje prvotřídních německých čerpadel zajistíme také kompletní služby, včetně montáže. V těch je zahrnuto nejen technické řešení či cenová kalkulace, ale právě také samotná montáž. Je počítáno i s tím, že zaměstnanci firmy uvedou tepelné čerpadlo před předáním do provozu a zákazníkovi jej tak předají plně funkční. Ten již tedy nebude muset řešit případné komplikace při zprovozňování, ale rovnou jej bude moci začít používat.

schéma montáže tepelného čerpadla REMKO

Příklad zapojení tepelného čerpadla REMKO. Další sady tepelných čerpadel

Úspěšnou montáží však nabídka dostupných služeb od společnosti REMKO s.r.o. nekončí. Kdykoliv je možné nechat provést servis tepelného čerpadla, které bude zkontrolováno profesionály a v případě, že se objeví nějaká vada, bude opraveno. Na zakoupené produkty se samozřejmě vztahuje záruční doba v délce 36 měsíců od uvedení do provozu. V případě uzavření servisní smlouvy je možné záruční dobu prodloužit.

Získejte nabídku ›


Jsme členem
Jsme členem asociace tepelných čerpadel


Galerie - Montáž tepelných čerpadel vzduch-voda

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace