Olejové nebo plynové topné automaty CLK 80-RV

 • Výrobce: Remko
 • Určení: průmysl a stavby
 • Výkon: 77.0 kW
 • Záruka: 2 roky
 • Na objednávku
203 280 Kč
Bez DPH: 168 000 Kč

Popis produktu

MOBILNÍ NAFTOVÉ TOPIDLO S VÝKONEM 77 KW

Naftové topidlo Remko CLK 80-RV zastupuje v řadě topidel s nepřímým spalováním CLK RV nižší výkon 77 kW. Jedná se o mobilní topnou centrálu se samostatným hořákem pro spalování topného oleje EL nebo nafty v provedení s odtahem spalin. Modely z řady CKL s označením RV se liší použitým typem dmychadla. V případě modelů CLK 80-RV a CLK 170-RV doplňuje samostatný hořák radiální dmychadlo. Ostatní modely z řady CKL mají olejový nebo propanový hořák se speciálně optimalizovaným lopatkovým dmychadlem. Pro řadu naftových topidel CLK je charakteristická minimální ztráta tepla výfukem spalin (max. 9%), čímž je docíleno vysokého stupně účinnosti a hospodárnosti provozu topidla. Třída energetické účinnosti splňuje kategorii C. 

Naftový přímotop CLK 80-RV má odolné ocelové tělo a robustní podvozek s pojízdnými kolečky. Ve volitelném příslušenství k řadě CLK najdete nosný rám pro vysokozdvižný vozík pro snazší manipulaci.


enlightenedMobilní naftová topidla si můžete také pronajmout v naší půjčovně topidel.KAM SE HODÍ NAFTOVÉ TOPIDLO CLK 80-RV: 

 • k vytápění prostor na stavbách 
 • do dílen, výstavních prostor a hal 
 • k vytápění skleníků a fóliovníků 
 • jako zdroj tepla pro párty stany a výstavní stany
 • do provizorních skladovacích stanů 


enlightenedŘada naftových topidel CLK má speciálně navržené axiální ventilátory, se kterými dosáhnete vysoké nafukovací síly pro topení ve stanech.


JAK VYBRAT SPRÁVNÝ MODEL NAFTOVÉHO TOPIDLA?

Naftová mobilní topidla Remko mají přímé spalování (řada DZH) nebo nepřímé spalování (řada naftových topidel CLK a řada naftových topidel ATK). Naftová mobilní topidla Remko CLK patří k modelům s nepřímým spalováním a nejsilnějším výkonem. Jsou tudíž výrazně těžší pro manipulaci a vyžadují odborné zapojení. Pokud hledáte lehčí topidlo s jednoduchou obsluhou, pak si prohlédněte modely s přímým spalováním DZH nebo topidlo s nepřímým spalováním ATK, které je také vhodné k vytápění stanů. Při výběru naftového topidla zvažte, zda potřebujete odvádět spaliny z vytápěného prostoru, a jestli je nutné vést teplo od zdroje někam jinam (teplovzdušnou hadicí).

 • nejlehčí naftové topidlo (21 kg) s přímým spalováním bez odtahu spalin je přenosné topidlo DZH 20-2 s výkonem 20 kW a možností připojit termostat 
 • středně těžká naftová topidla s přímým spalováním bez odtahu spalin jsou DZH 30-2 s výkonem 36 kW a DZH 50-2 s výkonem 46 kW - oba modely jsou pojízdné a k oběma lze připojit termostat
 • středně těžké naftové topidlo s nepřímým spalováním a odtahem spalin najdete jako pojízdný model ATK 25 s výkonem 25 kW, na který lze kromě termostatu připojit i teplovzdušnou hadici 
 • nejvýkonnější a nejtěžší (84 kg) naftové topidlo s přímým spalování a bez odtahu spalin je pojízdný model DZH 90-2 s výkonem 95 kW s možností připojit termostat 
 • řada CLK s nepřímým spalováním nabízí modely s axiálním dmychadlem CLK 30 s výkonem 26,5 kW, CLK 50 s výkonem 42 kW, CLK 70 s výkonem 62 kW, CLK 120 s výkonem 105 kW a CLK 150 s výkonem 138 kW 
 • v řadě CLK s nepřímým spalováním jsou zařazeny také modely s radiálním dmychadlem - CLK 80 RV s výkonem 77 kW a CLK 170 RV s výkonem 144 kW

  


enlightenedMobilní naftová topidla si můžete také pronajmout v naší půjčovně topidel.


CHARAKTERISTIKA NAFTOVÝCH TOPIDEL CLK (CLK RV)

Topné automaty typové řady CLK se vyznačují samostatným a snadno vyměnitelným hořákem v provedení pro olej nebo propan. Topidla REMKO CLK RV disponují extrémně výkoným radiálním ventilátorem. To umožňuje topidlu rozvod horkého vzduchu při velkém přetlaku, v poměrně tichém chodu a s vysokou rychlostí. Konstrukce topidel CLK je propracovaná do nejmenších detailů a umožňuje tak spolehlivý provoz. Topidla obsahují průtokový předehřev paliva, který výrazně usnadňuje provoz v mínusových teplotách. Topidla je dle potřeby možno upravit na provoz se zemním nebo kapalným plynem. Mobilní přístroje stačí jen postavit k místu požadovaného provozního nasazení a bez přípravné doby dodávají okamžitě potřebné teplo.

  

Modely CLK 80-RV a 170-RV samostatný přetlakový hořák, chráněný ovládací panel a výkonné radiální dmychadlo.

NAFTOVÁ TOPIDLA CLK PRO SKLENÍKY 

Aby se všechno zelenalo a kvetlo - žádnou jinou topnou soustavu nelze tak optimálně využít ve sklenících a fóliovnících jako právě topný automat, který můžete zapojit na různé druhy energie. Možnost výběru paliva ocení pěstitelé při výběru výkonu podle velikost skleníku a požadované doby provozu. Na rozdíl od teplovodních topných soustav nebo jiných topných zařízení vyrábí naftová topidla CLK teplo bez nabíhací doby. To znamená úsporu spotřeby energie, a tím podstatné snížení provozních nákladů.

NAFTOVÁ TOPIDLA CLK DO SLAVNOSTNÍCH A VÝSTAVNÍCH STANŮ

Mobilní topná síla o velkém výkonu, kterou topidla CLK nabízí, je zárukou pohody a dobré nálady na všech oslavách a výstavách. Vytápěné veletržní stany budou díky topidlu hojně navštěvovány a provizorní stany pro skladování zboží hravě zvládnete temperovat.

ROZDĚLENÍ TEPLÉHO VZDUCHU S MOBILNÍM SILNÝM VÝFUKEM

Přístrojová řada CLK může bez nadsázky znamenat skutečnou nafukovací sílu. Jsou výkonově nejsilnějšími mobilními REMKO tepelnými automaty se speciálně navrženými axiálními ventilátory. Jejich dostatečným výkonem docilujeme vysoký přetlak, důležitý pro připojení teplovzdušných hadic.

enlightenedMobilní naftová topidla si můžete také pronajmout v naší půjčovně topidel.

Vybrané vlastnosti

 • Průtokový předehřev paliva
 • Vysoce odolná konstrukce topidla, dvojitý plášť z pozinkované oceli
 • Elektronická, plně automatická řídící jednotka
 • Možnost připojení pokojového termostatu
 • Připojení teplovzdušných hadic pro optimální rozdělení vzduchu
 • Obsahuje pojezdová kola
 • Robustní výměník a nerezová spalovací komora
 • Snadno vyměnitelný přetlakový hořák odsouhlasený výrobcem zařízení
 • Minimální ztráty tepla výfukem spalin (max 9%)
 • Třída energetické účinnosti C

Technické údaje

Délka: 2 000 mm
Elektrické zapojení: 220/1-/50 V/Hz
Jmenovitý tepelný výkon: 77 kW
Komínové hrdlo (průměr): 150 mm
Max. jmenovitý proud: 9,5 A
Max. spotřeba paliva: 8,3 l/h
Palivo: Topný olej EL dle DIN 51603-1 nebo nafta
Příkon: 1 800 W
Výfuk vzduchu (průměr): 400 mm
Vzduchový výkon: 6 140 m3/h
Šířka: 800 mm
Výška: 1 160 mm
Hmotnost: 234 kg

Podobné produkty v nabídce

Olejové nebo plynové topné automaty CLK 170-RV

Olejové nebo plynové topné automaty CLK 170-RV
Výkon: 144.0 kW
Na objednávku
284 350 Kč
Bez DPH: 235 000 Kč

Olejové topné automaty ATK 25

Olejové topné automaty ATK 25
Výkon: 22,5 kW
Na objednávku
64 130 Kč
Bez DPH: 53 000 Kč

Olejové nebo plynové topné automaty CLK 30

Olejové nebo plynové topné automaty CLK 30
Výkon: 26,5 kW
Na objednávku
119 790 Kč
Bez DPH: 99 000 Kč