Fancoily (vnitřní jednotky) k chillerům

Fancoily nebo také vnitřní jednotky pro zdroje studené vody jsou součástí topné soustavy a využívají se jako interiérové klimatizační jednotky. Napojují se k centrálnímu systému chlazení/topení, u kterého je zdrojem výkonu chiller. Fancoily se využívají k chlazení i vytápění objektů jako jsou kancelářské budovy, prostory nemocnic, nákupní centra nebo hotely. Pro nárazové nebo nouzové vytápění a chlazení je vhodný pronájem klimatizačních sestav s chillerem z naší REMKO půjčovny. 


☎️ Poptávku vnitřních klimatizačních jednotek nejrychleji vyřešíte na telefonu +420 602 624 240.


PROČ fancoily OD REMKA? 

  • Záruka kvality německého výrobce 
  • Pokročilé funkce filtrace a dezinfekce vzduchu (u vybraných modelů) 
  • Úsporné EC ventilátory (u vybraných modelů) 
  • Řešení pro instalaci na stěnu/strop/zem i do mezistropních prostor 

Kategorie fancoilů k chillerům REMKO 

Popis kategorií fancoilů k chillerům Remko 

Klimatizační jednotky v 2-trubkovém provedení se sběrnou vanou na kondenzát (varianta s čerpadlem kondenzátu k dispozici). Nastavení klimatizace je řešeno přes nástěnný ovladač nebo dálkové IR ovládání (IR pouze pro modely WLT). Modely WLT disponují funkcí Swing (WLT S má nastavitelné lamely). 

Klimatizační jednotky v 2-trubkovém provedení s EC ventilátorem se sběrnou vanou na kondenzát (varianta s čerpadlem kondenzátu k dispozici). Jednotky nabízí funkci Swing a nastavení přes nástěnný nebo dálkový IR ovladač. Provoz je mimořádně tichý díky integrované funkci Silent. 

      

Klimatizační jednotky v 2-trubkovém provedení s vestavným čerpadlem kondenzátu. Jednotky nabízí funkci Swing a nastavení přes nástěnný nebo dálkový IR ovladač. Provoz je mimořádně tichý díky integrované funkci Silent. Provedení odpovídá formátu eurorastr. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu. 

        

Klimatizační jednotky v 2-trubkovém provedení s s EC ventilátorem a vestavným čerpadlem kondenzátu. Jednotky nabízí funkci Swing a nastavení přes nástěnný nebo dálkový IR ovladač. Provedení odpovídá formátu eurorastr. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu. 

        

Klimatizační jednotky v 2-trubkovém provedení s coanda krytem (360° výstup vzduchu). Jednotky mají EC ventilátor a vestavné čerpadlo kondenzátu. Ovládání je řešeno přes nástěnný ovladač. Provedení odpovídá formátu eurorastr. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu a EPA filtr.

      

Klimatizační jednotky v 4-trubkovém provedení s vestavným čerpadlem kondenzátu. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač. Čtyřstranný kryt s difusorem dokáže rozložit výstup vzduchu na dvě, tři nebo čtyři strany. Provedení odpovídá formátu eurorastr.

Klimatizační jednotky v 2 nebo 4-trubkovém provedení s možností vestavného čerpadla kondenzátu. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač nebo ovladač přímo na klimatizaci. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu.

Klimatizační jednotky v 2 nebo 4-trubkovém provedení s EC ventilátorem a možností vestavného čerpadla kondenzátu. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač nebo ovladač přímo na klimatizaci. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu.

  

Klimatizační jednotky v 2 nebo 4-trubkovém provedení s možností vestavného čerpadla kondenzátu. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu. Klimatizace KWK ZW jsou určené k montáži do vzduchotechnických rozvodů.

Klimatizační jednotky v 2 nebo 4-trubkovém provedení s EC ventilátorem a možností vestavného čerpadla kondenzátu. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač. Do jednotek lze integrovat systém BioClean pro dezinfekci vzduchu. Klimatizace KWK ZW EC jsou určené k montáži do vzduchotechnických rozvodů.

  

Ventilační jednotky do průmyslového prostředí s integrovaným čerpadlem kondenzátu mají kryt ze speciálního samozhášivého plastu. Díky přepínání výstupu vzduchu se přizpůsobí prostorám s vysokým nebo nízkým stropem. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač a mohou být řízeny i prosotrovým termostatem. 

  

Klimatizační jednotky se speciální úpravou pro montáž na výkyvné konzoli. Dodávají se včetně sběrné vany kondenzátu a EC ventilátoru. Jednotky se nastavují přes nástěnný ovladač.