Tepelná čerpadla Remko vzduch - vzduch

Klimatizace a topení 2v1

Tepelná čerpadla si hravě poradí s každým rozmarem počasí - v zimě hřejí a v létě chladí. Německý výrobce REMKO přináší své produkty na český trh již od roku 1996, to znamená jistotu servisu a odborné montáže, kterou zajistí vlastní montážní tým REMKO. Protože tepelná čerpadla REMKO mají velmi nízkou spotřebu energie A++/A+++ oblíbí si je i vaše peněženka. 

S výběrem tepelného čerpadla vám rádi pomůžeme osobně na telefonu 602 624 240. 

Tepelná čerpadla Arctic

Tepelná čerpadla vzduch/vzduch ze série REMKO ML ARCTIC mají nástěnné vnitřní jednotky připomínající klimatizaci, které nenápadně zapadnou do každého interiéru. Kromě minimalistického vzhledu vynikají svým výkonem, pracují totiž mimořádně efektivně díky invertorové technologii. Klesne-li teplota v místnosti, přizpůsobí invertor topný výkon tak, aby přesně pokryl ochlazení. Vytápění je regulováno plynule a proto dochází k minimálnímu kolísání teploty a topný režim zůstává delší dobu mimo oblast plného zatížení. To šetří nejen náklady na energii, ale zamezuje i nežádoucímu náběhovému hluku.

Modulovatelná topidla VRS

Série Typ Topný výkon Chladicí výkon
ML ARCTIC

ML 525 ARCTIC
ML 685 ARCTIC


5,3 (1,1 - 7,0) kW
5,1 (1,5 - 9,4) kW


5,3 (1,7 - 7,0) kW
7,2 (2,6 - 8,4) kW

Tepelná čerpadla KWT

Kompaktní tepelná čerpadla vzduch/vzduch ze série KWT vás přesvědčí nejmodernější invertorovou technologií v kompaktní konstrukci a provedením bez vnější jednotky. Jedná se o samostatné vnitřní jednotky do prostoru s velikostí maximálně 80 m3, které nepotřebují odbornou instalaci ani propojení s topným systémem.Tato tepelná čerpadla lze využít jako topnou a klimatizační jednotku například v podkroví, kde je máto místa na klasický radiáto nebo klimatizaci. Pro montáž postačí pouze dva otvory ve stěně, jednotku připevníte na stěnu, zapnete do zásuvky a je připravená k provozu. Díky integrované funkci tepelného čerpadla a sériovému vybavení zimní regulací pracuje zařízení spolehlivě v režimu chlazení nebo topení při okolních teplotách až do -15°C. Zařízení je dodáváno s přívodem pro připojení do zásuvky a s veškerým montážním materiálem. To umožňuje snadnou a flexibilní montáž, kterou zvládnete svépomocí.

kompaktní klimatizace

Série Typ Topný výkon Chladicí výkon
KWT 240 DC 2,36 kW (1,1 - 2,67)kW 2,35 kW (0,92 - 3,1) kW