Topení

REMKO topidla jsou řešením pro vytápění dílny i průmyslové haly. V široké nabídce mobilních a stacionárních topidel najdete topidla na naftu a LTO, plyn nebo elektřinu. 


enlightenedZařízení si můžete také pronajmout v REMKO půjčovně topidel.


 


Jak vybrat topidlo?

Při výběru topidla budete potřebovat vědět, jak velký prostor chcete vytápět. Pro menší prostory domácích dílen jsou ve většině případů nejvhodnější elektrická mobilní topidla s výkonem 2 kW. U větších prostor, na otevřených stavbách nebo ve stanech je výběr trochu komplexnější. Vybrané články níže vám pomohou se zorientovat.


enlightenedDotazy k výběru topidla můžete poslat na prodej@remko.cz.


Smluvní dodávky tepla 

Kromě možnosti nákupu topidel poskytuje REMKO speciální službu smluvních dodávek tepla včetně kompletního servisu. Služba zahrnuje návrh systému, dopravu a zapojení topidel i pravidelné dodávky paliva a servis. 

Dodávky tepla jsou využívané zejména: 

  • při vytápění staveb
  • jako nouzové vytápění objektů 
  • v pohotovostních stanových městečkách 

    

Nabídka dodávek tepla


Proč zvolit REMKO topidlo?

Profesionální topidla REMKO jsou léty prověřená zařízení, která běžně potkáte na stavbách, v nouzových stanech nebo při odklízení následků povodní. Jinými slovy řečeno, používají se v těch nejnáročnějších podmínkách, protože vydrží. Vynikají robustním ocelovým tělem, jednoduchou konstrukcí s mechanickými prvky (žádné choulostivé elektronické součástky) a precizním dílenským zpracováním. 

  • Kvalita německého výrobce 
  • Originální náhradní díly a příslušenství dostupné i 10 let od výroby
  • Jistota poradenství a servisu oficiálního prodejce v ČR